کسب و کارهای اینترنتی، یک حرفه نو و نقش برندینگ (قسمت اول)

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۰ ۶:۳۸:۰۶جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸|وبلاگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در دنیای کنونی با توجه به رشد و توسعه IT و فناوری اطلاعات بسیاری از حرفه ها و کسب و کارها بر پایه اینترنت شکل گرفته اند و به تبع آن بسیاری از هزینه های مربوط به کسب و کار از جمله هزینه مربوط به مکان و … کاهش می یابد. به عنوان مثال با توجه به محبوبیت شبکه های اجتماعی و این که بسیاری از افراد بیشتر وقت خود را در این شبکه ها می گذرانند می توان کسب و کار خود را در این شبکه های اجتماعی شروع کردما در این مقاله قصد داریم به توصیف کسب و کارهای اینترنتی بپردازیماز جمله ای این مشاغل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱.فروش اجناس کار کرده

بسیاری از افراد پس از خریدن لوازم نو می خواهند کالاهای قدیمی را بفروشند و در طرف مقابل بسیاری از افراد هستند که به دلایل مختلف مایل هستند از کالاهای دست دوم استفاده کنند ولی معمولا هر دو دسته از این افراد به دلیل نبود وقت کافی و دلایل دیگر نمی توانند کارهای مربوطه را به نحو احسن انجام دهند. در این میان شما می توانید از این مشکل به وجود آمده استفاده کنید و نقش یک واسط را برای آنها ایفا کنید. برنامه های شیپور و دیوار نیز از همین ایده استفاده کرده اند.

۲.مشاوره و راهنمایی اینترنتی

شما می توانید در هر زمینه ای که فکر می کنید مسلط هستید به دیگران مشاوره و مشورت دهید. اگر این کار را می خواستید در یک مکان فیزیکی انجام دهید یک کار بسیار ریسکی و پر هزینه بود ریرا معلوم نبود که آیا دیگران از ایده شما حمایت کنند و یا خیر ولی هنگامی که این مشاوره ها را از طریق اینترنت انجام می دهید دیگر نگران این موضوع نیستید. شما می توانید از شبکه های اجتماعی و یا سایت هایی مرتبط با مشاوره ثبت نام کنید و افرادی که به مشاوره شما نیازمند هستند با شما تماس می گیرند.

برند فروشی

در هنگام ایجاد یک کسب و کار جدید علاوه بر ایده و بسیاری از موارد دیگر می بایست به برند نیز توجه کرد زیرا در این دوره یکی از معیارهای مشتریان برای خرید محصولات در نظر گرفتن برند آنهاست. از طرفی تهیه یک برند زیبا و جذاب کاری بسیار سخت و پرهزینه است و به همین دلیل بسیاری از شرکت ها سعی می کنند از برندهای فروشی استفاده کنندبرندهای فروشی باعث صرفه جویی در انرژی و زمان می شود و از طرفی به شما یک مجموعه وسیعی از برندها را برای انتخاب می دهد. موسسه حقوقی شکوفه یکی از آن دسته موسسه هایی است که به ارائه برندهای فروشی می پردازد.

درباره نویسنده:

موسسه ثبتی و حقوقی شکوفه (ثبت شرکت شکوفه) ارائه دهنده‌ی خدمات حرفه‌ای ثبت شركتها در ایران می‌باشد که همواره کوشیده است بهترین خدمات را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مهمترین خدمات ما شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکتها ، خرید و فروش برند آماده ، ثبت طرح صنعتی و اختراع ، اخذ کارت بازگانی و... می‌باشد.

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.