کسب و کارهای اینترنتی، یک حرفه نو و نقش برندینگ (قسمت دوم)

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۰ ۶:۳۸:۴۹جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸|وبلاگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

همان گونه که در مقاله قبلی (کسب و کارهای اینترنتی، یک حرفه نو (قسمت اول))ذکر شد می توان از اینترنت به عنوان یک بستر برای ایجاد مشاغل جدید استفاده کرد زیرا آن از پرداخت بسیازی از هزینه های جانبی از قبیل هزینه مربوط به کرایه محل کار که یک مقدار قابل توجهی است، جلوگیری می کند. همچنین علاوه بر ایده کسب و کار می بایست به جذب مشتری نیز توجه اساسی شود که برای این منظور می توان از برندهای آماده فروشی استفاده کنیم. در اینجا به توصیف  تعدادی دیگر از مشاغل اینترنتی می پردازیم. 

۱.مدیریت شبکه های اجتماعی

ارتباط برقرار کردن با دیگران یک مشخصه و توانایی خوب برای یک فرد محسوب می شود. بسیاری از شرکت ها برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان اهمیت زیادی قائل هستند ولی از طرفی وقت کافی برای انجام این کار را ندارند. بنابراین اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که می توانید این نیاز شرکت ها را برطرف کنید می توانید درآمد خوبی کسب کنید. برای این کار می بایست در شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام، واتس آپ و … فعال و بروز باشید.

۲ . مشاور سئو

با توجه به این که بازار اینترنت بسیار داغ است و بسیاری از افراد و شرکت ها از طریق وبسایت فعالیت می کنند بنابراین رقابت سختی بین آنها برای بهینه سازی وبسایت خود در موتور جستجو به وجود آمده است. از این رو بسیاری از صاحبین وبسایت به افرادی نیاز دارند که بتوانند این کار را برای آنها انجام داده و در موتورهای جستجو پیشرو باشند. پس می توانید در این زمینه فعالیت کرده و درآمد خوبی کسب کنید.

برند آماده فروشی

همان گونه که در بالا ذکر شد انتخاب یک برند مناسب برای یک کسب و کار بسیار با اهمیت است به گونه ای که بسیاری از شرکت ها برای برند خود به سراغ برندهای آماده فروشی می روند زیرا هم از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند و هم در زمان و هزینه و صرف انرژی زیاد جلوگیری می کنند. برندهای آماده فروشی در جلب مشتری بسیار اهمیت دارند زیرا اغلب مشتریان وقت کافی برای بررسی همه جانبه شرکت ها را ندارند و حداقل برای انتخاب اولیه از برند شرکت ها استفاده می کنند. موسسه حقوقی شکوفه یکی از آن موسساتی است که برند آماده فروشی عرضه می کند.

درباره نویسنده:

موسسه ثبتی و حقوقی شکوفه (ثبت شرکت شکوفه) ارائه دهنده‌ی خدمات حرفه‌ای ثبت شركتها در ایران می‌باشد که همواره کوشیده است بهترین خدمات را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مهمترین خدمات ما شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکتها ، خرید و فروش برند آماده ، ثبت طرح صنعتی و اختراع ، اخذ کارت بازگانی و... می‌باشد.

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.