مشاغل خانگی، یک کسب و کار نو و برندینگ (قسمت اول)

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۰ ۶:۴۳:۲۶جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸|وبلاگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

بسیاری از افراد ممکن است از کارهای یکنواخت خسته شده باشند و یا درآمدهای فعلی برای آنها کافی نباشد. بهترین گزینه برای این افراد روی آوردن به کسب و کارهای جدید با ایده های خلاقانه است اما وقتی از هزینه های مربوط به ایجاد کسب و کارهای جدید مانند هزینه کرایه مکان آگاه می شوند از ایجاد کسب و کار جدید پشیمان می شوند. این افراد می بایست به این نکته توجه کنند که برای شروع یک کسب و کار جدید لزوما به یک مکان جدید نیازی نیست و می توان از منزل خود استفاده کرد. مشاغل خانگی یکی از همین کسب و کارهای جدید است که نیازی به محل کار جدید ندارد. از جمله این مشاغل خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱.ساختن زیورآلات:

بسیاری از بانوان تمایل دارند که خود را جذاب نمایش دهند. به همین منظور استفاده آنها از زیورآلات دست ساز روز به روز در حال گسترش است. بنابراین شما می توانید با کمی ذوق هنری از این زمینه یک حرفه با درآمد خوب تولید کنید. برای بازاریابی کار خود نیز می توانید از شبکه های اجتماعی استفاده کنید تا بدین صورت هزینه های مالی شما کاهش یابد.

۲. پخت غذای خانگی:

یکی دیگر از ایده های خوب، پخت غذای خانگی است. با توجه به این که بسیاری از افراد مجبور هستند که وعده غذایی خود و یا کارمندان خود را تهیه کنند و از طرفی با محدودیت زمانی و یا مالی روبه رو هستند بنابراین بهترین گزینه برای آنها استفاده از غذاهای خانگی است که هم باعث تنوع غذایی می شود و همچنین باعث کاهش هزینه ها می شود.

پس از به دست آوردن یک ایده نو و مبتکرانه می بایست به دنبال جذب مشتری بود که یکی از مهمترین عوامل در این زمینه استفاده از برند مناسب است. از آنجایی که ثبت برند مناسب و تاثیرگذار نیاز به صرف هزینه و انرژی زیاد است می توان از برند آماده فروشی استفاده کرد.

برند آماده فروشی

همان گونه که در بالا ذکر شد ثبت برند یک فرآیند زمان گیر است که برای حل این مشکل بسیاری از افراد از برند آماده فروشی استفاده می کنند که موسسه حقوقی شکوفه برند آماده فروشی نیز در این زمینه عمل می کنند. 

درباره نویسنده:

موسسه ثبتی و حقوقی شکوفه (ثبت شرکت شکوفه) ارائه دهنده‌ی خدمات حرفه‌ای ثبت شركتها در ایران می‌باشد که همواره کوشیده است بهترین خدمات را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مهمترین خدمات ما شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکتها ، خرید و فروش برند آماده ، ثبت طرح صنعتی و اختراع ، اخذ کارت بازگانی و... می‌باشد.

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.