مشاغل خانگی، یک کسب و کار نو و برندینگ (قسمت دوم)

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۰ ۶:۴۴:۱۰جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸|وبلاگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

همان گونه که در مقاله قبلی (مشاغل خانگی، یک کسب و کار نو (قسمت اول)) بیان شد می توان برای عدم پرداخت بسیازی از هزینه های مربوط به کسب و کار جدید از منزل خود به عنوان محل کار استفاده کرد و ایده و محصولات خود را از داخل خانه به مشتریان عرضه کرد که یکی از این کسب وکارها، مشاغل خانگی بود که در مقاله قبلی به تشریح چندین شغل در این زمینه پرداخت شد و بقیه مشاغل خانگی را در این مقاله توصیف می کنیم.

۱.مهیا کردن خدمات به زنان شاغل

امروزه بسیازی از زنان شاغل هستند و عمده وقت خود را بیرون از خانه سپری می کنند و در انجام بسیاری از کارهای خانه با کمبود وقت مواجه می شوند. شما می توانید از این شرایط استفاده کرده و نیازهای آنان از قبیل تهیه انواع مربا و ترشی را مهیا کرده و از طریق سوپرمارکت ها و یا فروشگاه ها ارائه کنید و یا شبکه های اجتماعی به فروش برسانید. برای این منظور می توانید یک گروه و یا یک سایت برای خود ایجاد کرده و

۲. خدمات خیاطی:

با توجه به این که بسیاری از زنان از هنر خیاطی برخوردار هستند بنابراین می توانند از خانه خود برای ایجاد یک کارگاه خیاطی استفاده کرده و از مزون هایی که تولیدات خود را به صورت بیرون بر ارائه می کنند سفارش دریافت کنند.

۳.پیاده سازی فایل های صوتی:

امروزه تولید ویدیوهای اینترنتی رو به افزایش است تا جایی که  بسیاری از شرکت ها از این ویدیوها برای تبلیغات خود استفاده می کنند ولی متاسفانه کامپیوترها در شناخت کلام نمی توانند مانند شناخت متن به خوبی رفتار کنند و از طرفی موتورهای جستجو نمی توانند به محتوای ویدیو دست یایند. بنابراین نیاز به تبدیل فایل صوتی به متنی رو به افزایش است.

برند آماده فروشی

نکته ای که می بایست در کنار ایجاد کسب وکارهای جدید به آن توجه کرد روش های جذب مشتری است که طراحی برند خوب یکی از همین روش هاست. با توجه به این که ثبت برند نیازمند صرف هزینه و انرژی زیادی است می توان از برندهای آماده فروشی استفاده کرد. موسسه حقوقی شکوفه نیز یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ارائه برندهای آماده فروشی است.

درباره نویسنده:

موسسه ثبتی و حقوقی شکوفه (ثبت شرکت شکوفه) ارائه دهنده‌ی خدمات حرفه‌ای ثبت شركتها در ایران می‌باشد که همواره کوشیده است بهترین خدمات را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مهمترین خدمات ما شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکتها ، خرید و فروش برند آماده ، ثبت طرح صنعتی و اختراع ، اخذ کارت بازگانی و... می‌باشد.

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.