خرید برند آماده فروشی

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۰ ۶:۵۶:۴۶جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸|وبلاگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

ثبت برند چه فرقی با خرید برند آماده فروشی دارد؟

۱۳۹۸/۰۱/۲۹

ثبت برند

ثبت برند روندی است که طی آن علامتی تجاری را از لحاظ حقوق مادی و معنوی مال خود می کنید. این علامت تجاری می تواند در طبقات مختلفی ثبت شود که طبقه انتخابی حوزه فعالیت را برای آن علامت تجاری مشخص می کند.

تنها مالک اصلی برند چه حقیقی و چه حقوقی و یا کسانی که اجازه آن را از مالک برند گرفته باشند امکان و اجازه استفاده از آن را دارند.

مالکیت برند طی یک دوره ده ساله به مالک تعلق می گیرد که این مدت قابل تمدید برای دوره های بعدی نیز می باشد.

هنگامی که فردی حقیقی یا حقوقی قصد ثبت برند یا علامت تجاری را دارد باید بازه زمانی ۳ تا ۶ ماهه را برای آن در نظر بگیرد و در صورت وجود مشکلات قانونی از لحاظ اسم انتخابی یا موارد دیگر ممکن است این مدت افزایش یابد.

برند های موفق ارزشی افزوده ایجاد می کنند . برندی که مورد بهره برداری قرار گرفته و مورد استقبال بوده و طرفدارانی را جلب کرده داری ارزشی افزوده می باشد.

برندهای معروفی چون اپل یا گوچی دارای ارزش های غیر قابل تخمین می باشند چرا که در فضای رقابتی بازار جایگاه خود را باز کرده و طرفداران خاصی که قشر کثیری می باشند را به خود جلب کرده اند.

در این میان ثبت برند برای اولین بار و معرفی آن به بازار فعالیتی زمانبر بوده ونیازمند فعالیتی مضاعف می باشد.

در صورتی که اسم انتخابی برای برند قابل قبول نباشد و نیاز به انتخاب اسم جدید باشد ، پروسه ثبت برند حتی دارای روندی پیچیده تر و زمانگیر تر نیز می باشد.

خرید برند آماده فروشی

در مواردی ممکن است شخصی حقیقی یا حقوقی چندین برند را ثبت کرده باشد اما بعد از مدتی تصمیم به کارکردن روی یکی از آن ها را داشته باشد ، چرا که کار کردن روی هر برند نیاز به صرف وقت وهزینه می باشد و ایجاد ارزش برای برند چیزی نیست که بدون تمرکز روی برند و سختکوشی برای آن حاصل شود.

در این میان افرادی که قصد ثبت برند جدید را دارند راهی پیچیده را در مقابل خود می بینند ، و تازه این مسیر پیچیده قبل از ایجاد برند است و راهی طولانی تا ایجاد ارزش برای آن باقی مانده است.

شرکت های ثبت برند راهکاری ارزشمند را پیشنهاد می کنند که آن خرید برند آماده فروشی است.

در این روش خرید برند آماده فروشی مانند میانبری است که مرحله خلق برند را رد کرده و در مسیر ارزش آفرینی قرار گرفته است.

اگر برند آماده فروشی از قبل دارای ارزشی هم باشد به صورت مضاعف شما را در مسیر پییش می برد.

پس برند آماده فروشی میانبری به سوی موفقیت است.

درباره نویسنده:

موسسه ثبتی و حقوقی شکوفه (ثبت شرکت شکوفه) ارائه دهنده‌ی خدمات حرفه‌ای ثبت شركتها در ایران می‌باشد که همواره کوشیده است بهترین خدمات را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مهمترین خدمات ما شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکتها ، خرید و فروش برند آماده ، ثبت طرح صنعتی و اختراع ، اخذ کارت بازگانی و... می‌باشد.

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.