جایگاه برندهای موفق و راهکار استفاده از برند آماده فروشی

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۰ ۷:۰۵:۱۹جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸|وبلاگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

جایگاه برندهای موفق و راهکار استفاده از برند آماده فروشی

بهترین برندهای سال ۲۰۱۸ در جهان

برترین برندهای سال ۲۰۱۸ ، اپل و گوگل می باشند و آمازون در رتبه بعدی قرار دارد.

بیشترین جایگاه در این برندها مربوط به خودرو ، فناوری و خدمات مالی می باشد. نکته قابل توجه آن است که دو برند Tesla و Lenovo دیگر در این لیست قرار ندارند.

برترین برندها در ایران

رتبه اول مربوط به شرکت همراه اول است . رتبه دوم شرکت مخابرات ایران بوده و شرکت خدمات انفورماتیک در جایگاه بعدی قرار دارد . پس از آن گروه مپنا در جایگاه چهارم می باشد.

شرکت مشاوره مدیریت Interbrand استاندارد ارزش گذاری برند را در جهان ارائه می دهد.

معیار این ارزشگذاری فاکتورهایی مانند : تعهد ، حکمرانی ، تمایز و … می باشد .

اپل از لحاظ این فاکتورها در بهترین جایگاه می باشد.

یکی از راهکارها در زمینه دست یابی به جایگاه بهتر در بازار استفاده از برند آماده می باشد.

برند آماده فروشی

برند آماده فروشی برندی است که از قبل تمام مراحل ثبت را گذرانده و آماده برای بهره برداری است. استفاده از برند آماده فروشی یکی از راهکارها برای هر چه زودتر به ثمر رسیدن یک ایده در زمینه برندینگ است. برند فروشی همان برند آماده از لحاظ تمام موارد ثبتی و غیره می باشد.

ایده استفاده از برند آماده راهی ساده و کاربردی برای سریعتر دست یافتن به اهداف در زمینه دست یابی به جایگاه بهتر در بازار هدف است.

شرکت های ثبتی ارائه  برند فروشی را انجام می دهند . شرکت ثبت شکوفه امکان ارئه برند آماده فروشی را به افراد حقیقی و حقوقی دارد.

ویژگی های برندهای موفق

برترین برندها به شناخت کاملی از بازار مورد نظرشان رسیده اند. از منظر موفقیت یک برند ، شناخت بازار هدف اهمیت ویژه ای دارد. منحصر به فرد بودن فاکتور دیگری است که در این میان دخیل است.

رقابت و رهبری نیز ویژگی های مهم در این زمینه هستند.

درباره نویسنده:

موسسه ثبتی و حقوقی شکوفه (ثبت شرکت شکوفه) ارائه دهنده‌ی خدمات حرفه‌ای ثبت شركتها در ایران می‌باشد که همواره کوشیده است بهترین خدمات را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مهمترین خدمات ما شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکتها ، خرید و فروش برند آماده ، ثبت طرح صنعتی و اختراع ، اخذ کارت بازگانی و... می‌باشد.

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.