ثبت برند یا خریدن برند فروشی

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۰ ۶:۵۷:۳۹جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸|وبلاگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

فرق ثبت برند و خرید برند فروشی در چیست؟

۱۳۹۸/۰۱/۳۰

فرق ثبت برند و خرید برند فروشی در چیست؟

ثبت برند روندی نفسگیر و زمانبر است که ممکن است شما را از هدفتان دور کند . در این میان اگر نام و علامت تجاری که انتخاب کرده اید مورد قبول واقع نشود هم دلیلی مضاعف است بر این که راه حلی پیدا کنید.

برند فروشی نصف بیشتر این روند را طی کرده و چه بسا در مسیری درست قرار گرفته و آماده بهره برداری است. برند فروشی پیشنهاد افراد حرفه ای در زمینه برندینگ و ثبت برند است به افرادی که هوش تجاری داشته و به دنبال راه سریعتری برای موفقیت هستند. برند فروشی علامت تجاری است که قدم مهم اولیه را برداشته است.

برای ثبت برند باید اظهارنامه مورد نظر را پر کنید و سپس در انتظار نتیجه باشید که ممکن است ۴ تا ۶ ماه به طول بیانجامد و در صورتی که مشکلی در این میان وجود داشته باشد این زمان تخمینی و همچنین هزینه تخمینی افزایش می یابد.

طبقات ثبت برند

طبقات مختلفی برای ثبت برند وجود دارد که باید یکی از آن ها را برای برند خود انتخاب کنید و در آن حوزه از آن بهره برداری نمایید. شما می توانید برند فروشی در طبقه مورد نظر خود انتخاب کرده و آن برند را خریداری کنید .

روند خرید برند فروشی

خرید برند فروشی روندی به مراتب ساده تر و راحتتر است. حرفه ای ها در این زمینه  در ثبت برند شکوفه در این موضوع شما را راهنمایی خواهند کرد.

آیا برند های موفق از ابتدا موفق بودند؟

خیر برند های موفق هم مانند برندهای دیگراز صفر شروع کرده و روندی سخت را تا رسیدن به جایگاه کنونی طی کرده اند. حال اگر شما برندی را که تا حدودی در این مسیر پیشروی کرده بخرید چندین گام به سمت موفقیت پیشرفت کرده اید.

برند فروشی ایده ای عالی برای دستیابی سریعتر به ایده آل شما در بازار موجود است.

برند فروشی پیش زمینه ای برای شروع کسب و کار در هر حوزه ای میباشد و می تواند موفقیت شما را محسوس تر و قابل برنامه ریزی کند چرا که برای استفاده از برند فروشی نیازی به صرف زمان در مراکز قانونی وجود ندارد و در کمترین زمان این انتقال صورت خواهد گرفت.

درباره نویسنده:

موسسه ثبتی و حقوقی شکوفه (ثبت شرکت شکوفه) ارائه دهنده‌ی خدمات حرفه‌ای ثبت شركتها در ایران می‌باشد که همواره کوشیده است بهترین خدمات را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مهمترین خدمات ما شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکتها ، خرید و فروش برند آماده ، ثبت طرح صنعتی و اختراع ، اخذ کارت بازگانی و... می‌باشد.

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.