برندهای آماده فروش

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۰ ۶:۳۷:۰۰جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸|وبلاگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

برند آماده فروش

در مقاله های قبلی توضیحاتی در خصوص تفاوت های خرید برند آماده و ثبت برند را به شما عزیزان ارائه کردیم و در این بخش می خواهیم در مورد مزیت های برند آماده مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

برند آماده فروش همان گونه که ازنامش مشخص است یک برندی است که با مجوزهای لازم و طی مراحل قانونی ثبت شده است و اینک توسط مالک برند برای فروش گذاشته شده است. اشخاصی که می خواهند در اسرع وقت کسب و کار خود را راه اندازی کنند، از خرید برند آماده استفاده می کنند تا بتوانند بدون طی کردن مراحلی مانند گرفتن کد بهداشت، سیب سلامت، استانداردهای لازم و یا مجوز بهربرداری، تولیدات خود را اغاز نمایند.

از آنجایی که درخواست ثبت برند این روزها بسیار زیاد شده است مخصوصا در طبقات مواد غذایی و لوازم آرایشی بهداشتی، دیگر هر برندی به راحتی ثبت نمی شود. حال فرض کنید یک شخص در طبقات مختلفی بخواهد این کار را انجام دهد یا بخواهد ۴ طبقه موادغذایی را ثبت کند به گونه ای که هم کالاهای کاملی داشته باشد و هم از نام مناسبی برخوردار باشد. برای راحتی کار شما، متخصصان موسسه حقوقی شکوفه  خرید برند آماده را پیشنهاد می کنند تا بتوانید با خرید برند مناسب و معتبر به علامت تجاری دلخواه خود دست یابید. برندهای آماده فروش در طبقات مختلفی می باشند و شما می توانید با توجه به تولیدات خود برند متناسب با تولیدات یا خدمات خود را انتخاب نمایید.

مراحل انتقال برند

بعد از خرید برند مراحلی مانند استعلام از اداره مربوطه یعنی مالکیت صنعتی نیاز می باشد سپس در دفترخانه سند صلحی مبنی بر انتقال برند شکل می گیرد که در این مرحله به صورت قطعی برند بنام شما می شود. یک مرحله اداری نیز وجود دارد  که  مراحل ظهر نویسی برند نام دارد که آن هم در صورت درخواست خریدار برند توسط تیم موسسه حقوقی شکوفه انجام شده و به متقاضی تحویل داده خواهد شد .

درباره نویسنده:

موسسه ثبتی و حقوقی شکوفه (ثبت شرکت شکوفه) ارائه دهنده‌ی خدمات حرفه‌ای ثبت شركتها در ایران می‌باشد که همواره کوشیده است بهترین خدمات را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مهمترین خدمات ما شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکتها ، خرید و فروش برند آماده ، ثبت طرح صنعتی و اختراع ، اخذ کارت بازگانی و... می‌باشد.

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.